O Nas

Przeżyj fantastyczną podróż kulinarną

świeże potrawy, przygotowywane od podstaw
to nasze specjalność

O NAS…

Wiki Restobar to wyjątkowe miejsce na mapie Sanoka – powstało z połączenia miłości do jedzenia oraz pasji do koktajli. Tworząc to miejsce, chcieliśmy zapewnić przede wszystkim najwyższą jakość naszych dań oraz stworzyć klimat i wystrój, do którego chce się wracać. Spędzisz tu niezapomniane chwile razem z rodziną i zabawisz się w gronie przyjaciół, w luźnej, nieskrępowanej atmosferze.

KUCHNIA

Jesteśmy nowoczesną restauracją, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Za jakość i wyjątkowy smak naszych potraw odpowiada szef kuchni Mirek i jego zespół. Nasza kuchnia to połączenie smaków amerykańskich i polskich, znajdziecie tu również wyjątkowe makarony i pizzę a nasze burgery i steki zyskały stałe grono wielbicieli. Przyjdź i przekonaj się sam oraz daj się zabrać w prawdziwą podróż kulinarną.

KOKTAJLBAR

Za smak i wygląd naszych koktajli odpowiada Przemek i jego ekipa zza baru – to oni zaserwują Wam prawdziwe sztosy oraz  autorskie koktajle i klasyki. Wyjątkowe w smaku mocktaile polecamy osobom, które preferują koktajle bezalkoholowe. Znajdziecie u nas również szeroki wybór whisky, wódek oraz win a na smakoszy ginu, rumu i innych trunków też znajdziemy coś ciekawego.

DLACZEGO LUDZIE NAS WYBIERAJĄ? ​

Bo w gotowanie wkładamy całe serce a produkty których używamy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Nasza obsługa to pozytywnie zakręceni ludzie którzy tworzą niesamowity klimat i dobry vibe w tym miejscu.